חדשות

בארט הס

בארט הס  ( הולנד ) בוחן מספר תחומים בעוד הוא משלב בין חקר חומרים, אנימציה וצילום. לבארט יש כתב יד מאוד אישי בעל חותם משלו. בעיצובים שלו הוא מסוגל לעשות שימוש בחומרים קיימים וחדשים בדרך מאוד חדשנית, ונראה שבכך הוא מצליח להתחבר לעולמות חדשים. עבודתו ברמה בינלאומית, הוא מוצא ויוצר לה במה משל עצמו ומבצע שיתופי פעולה עם אמנים ומוסדות בעלי שם כגון: ליידי גאגא, Palais de Tokyo שבפאריס, מעצבת האופנה איריס ואן הֱרפֶן, והצלם ניק נייט. בזכות עבודתו זכה בארט למעמד עצמאי בעולם האופנה.

עבודות הוידאו שמשתתפות בתערוכה:

Echo (2011) 

"ECHO" היאעבודת אנימציה שנוצרה עבור מוזיאון הזכוכית הלאומי של הולנד על ידי האמן בארט הס. יצירה פשוטה אך מורכבת, ביטוי מינימאליסטי של גוף וצורה מובנים,אלה נוצרו כדי להכיל את הנוף האנושי בתנועה זורמת של אובייקט וקליפת הומנואיד (רובוט דמוי אדם).

  

מתוך Echo, בארט הס, 2011

– – –

Mutants (2012)

המוטנטים של STRP, עוצבו על ידי בארט הס יחד עם Heyheyhey, לפסטיבל האמנות והטכנולוגיה של STRP.

המוטנטים  התפתחו סביב רעיון הטרנספורמציה. הם יוצרים ויזואליזציה של תנועה ושינויים תמידיים בגבולות שבין הדיסציפלינות השונות: אמנות, מוסיקה וטכנולוגיה.

בארט הס, מתוך Mutans

STRP הוא אחד הפסטיבלים הגדולים ביותר לאמנות וטכנולוגיה באירופה המתקיים בחלל סגור, ומשלב בין מוסיקה, אמנות וטכנולוגיה. התוכנית הרב-תחומית של הפסטיבל היא תמהיל חוויתי המתפרס על 360 מעלות, ספקטרום רחב המדבר אל קהל מגוון.  ב- STRP ניתן למצוא פרויקטים של מעצבי משחקים צעירים, לצד עבודות חשובות מתחום האמנות הבינלאומית, קולנוע ניסיוני ואמנים מתחום הפופ. ב- STRP ניתן למצוא אמנות אינטראקטיבית, אמנות תאורה, רובוטיקה, קונצרטים, די ג'ייס, הופעות תיאטרון ומחול, מוסיקה ניסיונית, ראיונות, קולנוע, סרטים, הרצאות, וידאו-ארט, אנימציה וסדנאות.

קרדיט: בארט הס ו- Heyheyheyעבור strp.nl.

 

תגובות

כתיבת תגובה

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה