חדשות

השאלון השבועי טיפ טיפוח עם שחר פרדי כסלו

מה יפה בעיניך?

הנשים בחיי, בעלי חיים וצורות סוגסטיביות, סדירות ובלתי סדירות.

האם אתה אוהב את הגוף שלך?

הרבה פעמים אני שואל את ידידיי, האם הייתם מעדיפים להיות ילד מכוער ומבוגר יפה, או ילד יפה ומבוגר מכוער? היתה לי חברה בילדות המוקדמת, נקרא לה עדי, שהיתה מכוערת מאוד אבל עכשיו גדלה להיות יפה, פוריה כזו. אני, בכל אופן, הייתי ילד שמן.

שחר פרדי כסלו

באיזה איבר בגוף אתה עושה הכי הרבה שימוש?

המוח, זה האיבר הפעיל שלנו.

מה אתה אוהב לחשוף בגוף, ומה להסתיר?

אני אוהב לחשוף ולהסתיר את העיניים לסירוגין, באופן מושכל, בהתאם לסיטואציה: פעם הייתי מסתיר אותן בכפייתיות.

איזה איבר צריך להוסיף או להחסיר לגוף האדם?

אני לא חכם מהטבע, ומה שהטבע מצא לנכון לתת לנו, זה כך נכון שיהיה. אני יכול להוסיף הערה אנקדוטלית שקשורה לפרספציה, שאם מציירים דיוקן עם שני זוגות עיניים קרובות זו לזו, המתבונן לא יכול להכיל את זה, ממש לא מצליח לראות את זה, כאילו דוחה את האפשרות של ארבע עיניים, כמו בדוגמא המצורפת.

תן לנו טיפ טיפוח:

אין לי הרגלי טיפוח במיוחד חריגים; לפעמים אני מסתובב עם מסרק קטן בכיס כדי לסדר את השיער שמתפזר ברוח, וחשבתי גם להתחיל להתמרח בשמנים כי זוגתי רותם התחילה להתמרח בשמן עץ התה, ובשונה מבושם כל הגוף מריח טוב ומרגיש רענן כי השמן נספג בו. אמרתי כבר לפני כמה חודשים, אולי שנה, שאקנה מי קולון (בהשראת ידיד), כמו בושם עדין שמורחים גם על הבטן והידיים, אבל עוד לא עשיתי את זה. ואני מציע גם – שוב, זו בעיקר הצעה לעצמי – להקפיד ללכת עם בגדים שיצאו טריים מהכביסה, שלא ישבו חודש בארון, והם עדיין מריחים מהנקיון שעבר עליהם. כל הטיפים שלי הם נסיונות לשמור על רעננות. לדעתי אויב האמיתי של הטיפוח הוא לא הלכלוך והבוץ, אלא דווקא הזיעה העדינה, שכמעט לא מורגשת.

תגובות

כתיבת תגובה

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה