חדשות

קול קורא לניסיון הראשון בעולם להדפיס את האינטרנט

גלריית LABOR, האתר Ubuweb וקנת' גולדשמית' מזמינים אתכם להצטרף לניסיון הראשון להדפיס את כל האינטרנט. הרעיון פשוט: הדפיסו את תכני האתרים שתרצו, שלחו את ההדפסות ל- LABOR  ואלה יוצגו כחלק מהתערוכה שתתקיים בגלריה בין התאריכים 26 ביולי עד ה- 30 באוגוסט. יוזמי הפרויקט מדגישים כי התהליך הוא פשוט: אם זה קיים ברשת ומודפס זה יתקבל, כשכל התורמים ירשמו כאמנים משתתפים בתערוכה.

אתם אלה שמחליטות ומחליטים מה להדפיס. כל עוד זה קיים ברשת, התוכן יוצג. המארגנים מדגישים כי הם  לא מחפשים פרשנויות יצירתיות של הפרויקט. הם לא מעוניינים באובייקטים. הם מעוניינים רק בדפים עליהם מודפסים תכני האינטרנט. גולדשמית' מספר כי ברשותם חלל של יותר מ- 500 מטר רבוע בגובה של מעל לשישה מטרים אותו ניתן למלא בדפים המודפסים. אופני הפעולה מגוונים. ניתן לפעול לבד ולהדפיס את הבלוג הפרטי שלך, תיבת הדואר או תיבת ה – spam שלך, או שניתן להתארגן כקבוצה של חברים ולהדפיס פינה קטנה באינטרנט, לדוגמא: ויקיפדיה, עיתון או כתב עת. הרעיון הוא שככל שיהיו יותר תכנים מודפסים כך יהיה טוב יותר.

פרויקט הדפסת האינטרנט הוא לזכר אהרון שוורץ, ממיסדי  Reddit ופעיל פוליטי ברשת שהתאבד לאחר שנאסר על פריצה למערכת כתב העת האקדמי  JSTOR   והוריד כמעט את כל תוכן הספרייה במטרה להנגישו לקהל הרחב. לדבריו של גולדשמית' "כמות החומרים ששוורץ שחרר היתה עצומה – אנחנו לא יכולים להתחיל להבין את סדר הגודל של הפעולה שלו עד שאנחנו נתחיל לממש את הפעולה בעצמנו…"

 את ההדפסים יש לשלוח ל LABOR- עד ה-15 ביולי.

Print out the internet. Post it to Mexico City.

LABOR

Francisco Ramírez #5

Col. Daniel Garza

Del. Miguel Hidalgo 11830

México D.F

 

תגובות

כתיבת תגובה

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה