כללי

WHO R YOU גלעד גולדשטיין?

גלעד גולדשטיין    Public Relations | Tour ManagerFFF Group, Tel-Aviv | Shirazi's Productio

גלעד גולדשטיין, צילום: פיני סילוק

איך הגעת לתחום העיסוק שלך?

תמיד היתה לי זיקה ללילה. מגיל 13 בערך אני במסיבות נוער, בוגרים, חיילים וגייז. הייתי בליין קבוע במסיבות של שירזי, התחברתי לבכירים בצוות ההפקה ומשם, השאר היסטוריה..

ספר על תהליך עבודה שלך

תהליך העבודה כולל תמיד הכנה מקדימה, בדיקת השטח בארץ ומגמות קיימות בחו"ל.  שירזי ואני בונים יחד אסטרטגיות שיווקיות ארוכות טווח. כלומר, תהליך העבודה מתחיל מהשלב הרעיוני ועד שלב הביצוע בפועל. הרמה האופרטיבית משלבת עבודה משרדית (מיילים, חוזים, אינטרנט, רשתות חברתיות וכו') לצד עבודת שטח והימצאות במקומות בילוי רלוונטיים. התהליך תמיד מעניין ומזמן עבורנו הזדמנויות לשינויים וחידושים.

איך הגעת ובאיזה דרך ואופן מצאת עצמך מעורב בחיי הלילה, ובאופן ספציפי יותר  במסיבות של שירזי?

 החיבור שלי להפקות של שירזי היה טבעי מההתחלה.  תמיד הערכתי והערצתי את העבודות שלו בתחום האמנות, הבמה, היצירה וכן החוויה שהוא יודע ליצור. כיוון שהייתי מקורב להפקה כבליין, ובזמנו, עברתי תקופה קצת קשה מבחינה כלכלית, שירזי הציע לי בנקודה הזו לעבוד אצלו. (מדובר על לפני כ- 12 שנה). מה שהתחיל כנטו עבודת שטח התפתח לאפיקים נוספים, מעניינים ומשלימים.

מספר מילים על המחשבות שלך לגבי החיים שמתקיימים בלילה?

חיים מלאי תוכן, תרבות, תשוקה וחוויות. הכל שאלה של זווית ראייה, אני בוחר להסתכל על הלילה כעולם ומלואו המכיל בתוכו הכל מהכל. הלילה מספק אשליה ומחבר בין אנשים המגיעים ממקומות שונים בחייהם, בין אם זה תרבותית, גיאוגרפית, טווח הגילאים ועוד. החיים בלילה סוחפים ומרגשים!

מה מייצג עבורך את אזורי הלילה ומה חשיבותם?

אזורי הלילה משתנים ומתפרסים על מגוון מרכזים בעיר, תלוי מה סגנון הבילוי האהוב עליך.

מה משך ומושך אותם בהם?

הגיוון הוא מה שמושך אותי בכל אזור ומה שיפה, בכלל, בעיר תל אביב היא העובדה שיש אפשרויות בחירה רבות.

על איזה פרוייקט את\ה עובד\ת כרגע?

עובד על מסיבת יום ההולדת של שירזי בראש וראשונה! מתחילים לקדם פרויקטים נוספים, כמו זה של הגאווה, חגיגות פורים ועוד.תמיד עובדים במקביל על פרויקטים שונים וחושבים איך לייצר את החוויה הטובה ביותר עבור הקהל שלנו.

תגובות

כתיבת תגובה

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה