חדשות

Lose Cntrl בבית העיר | יום שלישי 13.5 בשעה 20:30

משחקי מסיבה ברוח הפאנק ו- D.I.Y

עורכים: עמרי רוזן ושלו מורן

על עמדת ה- D.J  אייל גולדמן 

ממשקי מחשב יכולים להרחיק אותנו אחד מהשני, אך באותה מידה הם מסוגלים לקרב אותנו זה לזה.  בערב פתיחת התערוכה יציגו עמרי רוזן ושלו מורן שלושה ממשקי משחק אלטרנטיביים שנוצרו ברוח הפאנק ותרבות "עשה זאת בעצמך" (DIY) המקדמים אינטראקציה פיזית, חושית ובעלת משמעות בין אנשים. הקהל מוזמן להשתתף!

DrunkMan

משחק שתייה\פק-מן.

מבוסס על משחק של Namco

כל שחקן שולט בכיוון אחד: שמאלה, ימינה, למעלה, למטה. השחקן החמישי משמש כמנצח וצועק לשאר השחקנים לאיזה כיוון עליהם לשלוח את הגיבור הצהוב המפורסם.

כל שחקן אוחז בבקבוק משקה אלכוהולי, אשר מחווט אל המחשב. כשהשחקן לוקח שלוק קטן – פק-מן זז לכיוון שאליו הבקבוק מחווט.

DrunkMan  הוא משחק שעוסק בשיתוף פעולה. בניגוד לרוב המשחקים, ככל שמשחקים בו יותר, כך נהיים פחות ופחות מיומנים בו.

 

HugGods

מבוסס על משחק מאת בנט פודי

משחק על סקס, חיבוקים ועבודת צוות.

בנט פודי יצר משחק מוזיקלי קצר, המבוסס על שיר של Cut Copy, הלהקה שבה היה חבר. המשחק חוקר את התפקיד של תקשורת ושיתוף פעולה בסקס. במשחק, שני השחקנים צריכים לפעול יחד על מנת להגיע לפורקן.

בקרי המשחק עשויים משני סוודרים, שעל גבם נתפרו כיסים מיוחדים ובהם מוטמנים אמצעי השליטה במשחק. רק באמצעות חיבוק, ליטוף ותיאום של התנועה המשותפת יכולים השחקנים להצליח במשחק ולהגיע לאורגזמה וירטואלית.

HugGods

B.U.T.T.O.N

מאת Copenhagen Game Collective

הגבולות היחידים למשחק B.U.T.T.O.N הם העכבות של השחקנים עצמם. המטרה של B.U.T.T.O.N משתנה דרסטית ממשחק למשחק, אך נעה סביב לחיצה על כפתור.

זהו משחק תחרותי שבו על השחקנים לעשות "כל מה שנדרש" על מנת לנצח. השחקנים צריכים להחליט בעצמם מה בדיוק "נדרש" כדי לנצח, אך מכיוון שהמשחק מתקיים בחלל הפיזי, ניתן לצפות למידה מסוימת של מאבק פיזי בין השחקנים. אחרי הכל, המשמעות של B.U.T.T.O.N היא Brutally Unfair Tactics Totally Okay Now (טקטיקות אכזריות ובלתי הוגנות הן לגמרי בסדר עכשיו).

תגובות

כתיבת תגובה

(לא יופיע בתגובה)

* שדה חובה